השכרת רכבים בז’שוב ( Rzeszów) שבפולין

 

מספר תיירים ישראליים לפולין עולה משנה לשנה , נפתחים קוי טיסה ישירים חדשים לפולין ומדצמבר 2017 נפתח קו טיסה נוסף מתל-אביב לז’שוב ( Rzeszów).

שדה תעופה בז’שוב לא גדול ,ממוקם בדרום-מזרח פולין, כ 10 ק”מ מהעיר ז’שוב , כ 170 ק”מ דרומית מקרקוב ( נסיעה של כ שעתיים ברכב).

אני מייצג שתי חברות פולניות להשכרת רכבים – EXPRESS ( חברה ראשונה בגודלה בפולין, גם מבחינת פריסת הסניפים וגם מבחינת מספר רכבים שיש בבעלותה) וחברת KAIZEN RENT ( יבואנית טויוטה לפולין).

שני החברות הללו מספקות שירות של קבלה או החזרת רכבים בז’שוב עצמו וגם בשדה תעופה של ז’שוב ללא תוספת מחיר. באפשרותכם לקבל רכב ממש בטרמינל, מייד עם הגעתכם או לקבל רכב בכל כתובת בעיר ז’שוב ( אם זה בית מלון או דירה) .

חשוב לציין ולחדד נושא שכל הרכבים מושכרים עלידנו הם רכבים עם כיסוי ביטוחי מלא עם ביטול השתתפות עצמי , מה שנקרה  SCDW ושזה בדרך כלל חסר לחברות קטנות או וירטואל-אינטרנטיות.

 

חדש ב KAIZEN RENT – התחייבות מפורשת על דגם רכב שנבחר ! ישנו מבחר של רכבי סטיישן אוטומטיים 

 

 

Panek

panek 210X140 חברת Panek - אחד החברות מובילות בשוק השכרות רכב בפולין, מציאה מגוון קבוצות רכבים יחודיים, תנאים אטרקטיבים ומחירים נוחים. כל זה - דרך נציג בעברית.
קראו עוד

קבלת הצעת מחיר לרכב

קבלת הצעת מחיר לרכב בפולין קטןבעמוד זה תוכלו למלא את הפרטים אודות השכרה העתידית שלכם בפולין ותוכלו לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ישירות מנציג החברות בישראל. בלי מתווכים ובלי אותיות קטנות. יעוץ, הצעה והמשך טיפול בעברית.
קראו עוד

מידע חיוני למקבלים ואוצ’ר הזמנה לרכב ב EXPRESS

tipsתודה רבה שביצעתם הזמנת רכב אצלנו בחברת EXPRESS . כאן מתצאו תשובות לרוב השאלות הנפוצות שאתם שואלים טרם הנסיעה. כאן גם תמצאו מידע חשוב אודות נקודות קבלה והחזרה של הרכבים, דרכי התקשרות וכללי התנהגות בזמן שאתם משתמשים ברכבים שלנו בפולין
קראו עוד

הכשרת רכב בפולין מחברת Kaizen Rent

KaizenRent_logo smחברה להשכרת הרכב Kaizen rent מבטיחה ללקוח ביטוח מלא עם ביטול השתתפות עצמית, התחיבות על קבוצת רכבים ותמיכה באנגלית מסביב לשעון. להנות מהחופשה מבלי הפתעות ובלי דאגות - ביטוח מלא עם ביטול מוחלט של השתתפות עצמית
קראו עוד

קבלה והחזרה של רכב שכור בוורשה

החזרת רכב שכור בורשהבכתבה מפורט שלב אחרי שלב, דרכים אפשריים לאופן קבלת הרכב בחברת השכרה. אך לקבל ואך להחזיר. השכרת רכב בוורשה עם קבלתו בבית מלון ועוד" . טיפים שימושיים למטייליםבפולין  ובורשה בפרט
קראו עוד
RussiaIsrael
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Share This