סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית
סיורים בורשה עם מדריך דובר עברית
טיולים בפולין בליווי נהג-מדריך דובר עברית

קניות בפולין

 

אף אחד מאתנו לא יוכל לעמוד בפני פיתוי לעשות קניות משתלמות באירופה ובעיקר בפולין, אשר מושכת לא רק באטרקציות המגוונות שלה, אלא גם במגוון של מקומות בהם ניתן לצאת למסע קניות מפנק ולא לבזבז הון של כסף.

אבל לקנות כל מה שרואים, כמובן, לא צריך – צריך לדעת מה המוצרים הפופולריים ביותר ודבר שלא פחות חשוב – היכן עדיף לקנות את החידושים הללו.

כל עיר פולנית, ללא קשר לגודלה, תוכל לרצות את התייר המודרני ולהציע מבחר גדול של בגדים, נעליים ואבזרים. יתר על כן, מדובר כאן לא רק בסחורה של יצרנים מקומיים אלא גם גם בחידושים האחרונים של האפנה שהופיעו בחנויות רק לפני 2-3 שבועות.

די מעניינת העובדה, שבפולין הדברים החדשים האלה יעלו לכם הרבה יותר זול מאשר אי שם בחנויות של תל אביב או חיפה.

באשר למקומות עבור רכישות כאלה, יש צורך להתמקד בהעדפות האישיות שלכם – לאוספים מתוחכמים יותר תוכלו לנסוע, למשל, אל מרכזים מסחריים של אולשטין ואלבלאג, ודברים תוצרת פולין במחירים סבירים ניתן לרכוש בקלות ובבטחה ממש בכל עיירה. יתר על כן, הם יעלו לכם רק כמה יורו.

אבל, מה לעשות למי שבכל זאת רוצה לפנק את עצמו בבגד מעצבים יוקרתי מבלי לבזבז עליו “מיליונים”? הפתרון הוא פשוט למדי – צריך לבקר בחנות עודפים בגדנסק, שם אפשר למצוא את אותם חידושי האופנה, או ליתר דיוק את מה שנשאר מהאוספים האחרונים ולרכוש אותם במכירות חיסול ענקיות. בנוסף, לא פחות מעניינת חנות העודפים הענקית בלודז’ ששמה Ptak, הנחשבת לבניין הגדול מסוגו באירופה.

לא ללכת לאיבוד במגוון של חנויות ולבחור את האלו העונים לצרכים ורצונות שלכם – יעזרו לכם המאמרים שלנו בחלק זה של האתר. וכמובן אנחנו מזמינים אתכם גם להצטרף לאחד מ- “טיולי הקניות” שלנו אותם אנו מארגנים, שם בחברת אוהדי קניות אחרים ובליווי המדריך שלנו תוכלו תוך זמן קצר ביותר לבקר במרכזי הקניות הטובים ביותר ובמכירות חיסול.

קניות בפולין – זה תהליך כל כך מרגש וממכר שלפעמים לא כל תייר יכול לדעת היכן עובר הגבול ולעצור בזמן. לכן תהיו זהירים מאוד, ובשום מקרה אל תאבדו את הראש וזכרו שלא תוכלו לקנות הכל, וגם אין צורך בכך – הרי צריך להישאר בפולין משהו שיפתה אתכם לחזור לכאן יותר מפעם אחת.

הכוונות וכתבות בנושא קניות 

 

tarasy_zamkowe

קניות וחנויות בלובלין

קניות וקניונים בלובלין לובלין , עיר הבירה של המחוז לובלינסקי בפולין, הופכת שנים האחרונות ליעד מבוקש בקרב תיירים ישראליים רבים ...
shopping in warsaw

קניות בוורשה

קניות וחנויות בווקשה קניונים, אוטלטים, מרכזי עודפים ושווקים - כל זה לא חסר בוורשה. אחרי יום סיורים מעייף אין טוב ...
marywilska-44

השווקים והבזארים של ורשה

השווקים והבזארים של ורשה בהשוואה לשנות ה- 90 של המאה הקודמת, מספר השווקים בוורשה נכון להיום פחת. אבל שווקי הבגדים ...
zlote-tarasy

טיולי קניות – Shopping Tour to Poland

טיול קניות לפולין משולב אטרקציות פולין  מושכת לא רק תיירים או מטיילים מכל העולם שבאים ליהנות מן היופי המושלם שלה ...
מרכזי קניות בזמושץ'

מרכזי קניות בזמושץ’

מרכזי קניות וחנויות בזמושץ' ( ZAMOSC) זמושץ' או Zamość – היא עיירה קטנה (קצת פחות מ- 70 אלף תושבים) הנמצאת ...
krakow-plaza

קניות בקרקוב

קניות בקרקוב. איפה כדי לקנות בקראקוב ? אם החלטתם לנסוע לפולין לשם לקניות, אל תהססו ישר להגיע לקרקוב. עיר זו ...

 

IsraelRussia