סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית
סיורים בורשה עם מדריך דובר עברית
טיולים בפולין בליווי נהג-מדריך דובר עברית

קניות בפולין

 

אף אחד מאתנו לא יוכל לעמוד בפני פיתוי לעשות קניות משתלמות באירופה ובעיקר בפולין, אשר מושכת לא רק באטרקציות המגוונות שלה, אלא גם במגוון של מקומות בהם ניתן לצאת למסע קניות מפנק ולא לבזבז הון של כסף.

אבל לקנות כל מה שרואים, כמובן, לא צריך – צריך לדעת מה המוצרים הפופולריים ביותר ודבר שלא פחות חשוב – היכן עדיף לקנות את החידושים הללו.

כל עיר פולנית, ללא קשר לגודלה, תוכל לרצות את התייר המודרני ולהציע מבחר גדול של בגדים, נעליים ואבזרים. יתר על כן, מדובר כאן לא רק בסחורה של יצרנים מקומיים אלא גם גם בחידושים האחרונים של האפנה שהופיעו בחנויות רק לפני 2-3 שבועות.די מעניינת העובדה, שבפולין הדברים החדשים האלה יעלו לכם הרבה יותר זול מאשר אי שם בחנויות של תל אביב או חיפה.

באשר למקומות עבור רכישות כאלה, יש צורך להתמקד בהעדפות האישיות שלכם – לאוספים מתוחכמים יותר תוכלו לנסוע, למשל, אל מרכזים מסחריים של אולשטין ואלבלאג, ודברים תוצרת פולין במחירים סבירים ניתן לרכוש בקלות ובבטחה ממש בכל עיירה. יתר על כן, הם יעלו לכם רק כמה יורו.

אבל, מה לעשות למי שבכל זאת רוצה לפנק את עצמו בבגד מעצבים יוקרתי מבלי לבזבז עליו “מיליונים”? הפתרון הוא פשוט למדי – צריך לבקר בחנות עודפים בגדנסק, שם אפשר למצוא את אותם חידושי האופנה, או ליתר דיוק את מה שנשאר מהאוספים האחרונים ולרכוש אותם במכירות חיסול ענקיות. בנוסף, לא פחות מעניינת חנות העודפים הענקית בלודז’ ששמה Ptak, הנחשבת לבניין הגדול מסוגו באירופה.

לא ללכת לאיבוד במגוון של חנויות ולבחור את האלו העונים לצרכים ורצונות שלכם – יעזרו לכם המאמרים שלנו בחלק זה של האתר. וכמובן אנחנו מזמינים אתכם גם להצטרף לאחד מ- “טיולי הקניות” שלנו אותם אנו מארגנים, שם בחברת אוהדי קניות אחרים ובליווי המדריך שלנו תוכלו תוך זמן קצר ביותר לבקר במרכזי הקניות הטובים ביותר ובמכירות חיסול.

קניות בפולין – זה תהליך כל כך מרגש וממכר שלפעמים לא כל תייר יכול לדעת היכן עובר הגבול ולעצור בזמן. לכן תהיו זהירים מאוד, ובשום מקרה אל תאבדו את הראש וזכרו שלא תוכלו לקנות הכל, וגם אין צורך בכך – הרי צריך להישאר בפולין משהו שיפתה אתכם לחזור לכאן יותר מפעם אחת.

קניות וחנויות בלובלין

tarasy_zamkowe_smרשימה של חנויות ושל מרכזי מסחר – קניונים בלובלין, אשר הפך ליעד זול ומשתלם לתייר ישראלי שמגיע בין היתר כדי לעשות קניות משתלמות

קראו עוד

קניות בוורשה

shopping-in-warsaw-smוורשה מושכת תיירים לא רק בזכות עיר העתיקה והמוזיונים רבים שיש בבירה אלה גם אוהבי קניות. יש בה הרבה מאוד קניונים,חנויות עודפים, שווקים ועוד’. בכתבה – מיטב מרכזי קניות בוורשה

קראו עוד

השווקים והבזארים של ורשה

bazar-olimpia-smהשווקים של ורשה מושכים אליהם אנשים במגוון רחב של מוצרים ומחירים נמוכים ונוחים.דווקא בשווקים ניתן לחוש את האווירה של פעם בוורשה. כאן תוכלו לרכוש פריטים מתוחכמים אשר לא זמינים בחנויות רגילות, כאלה כמו עתיקות, רהיטים נדירים, ציורים, ספרים, תקליטים, כלי נגינה, מזכרות צבאיות וכן הלאה.

קראו עוד

מרכזי קניות בזמושץ’

כתבה על קניות בזמושץ'מרכזי קניות בזמושץ‘ – כתבה,כתובות,שעות עבודה. קניות בזמושץ’- כל מה שרציתם לדעת.רשימה של חנויות בעיר,תאור קצר של כל מרכז ומרכז, רשימה של חנויות

קראו עוד

קניות בקרקוב

krakow-plaza-smאם החלטתם לנסוע לפולין לשם לקניות, אל תהססו ישר להגיע לקרקוב. עיר זו יכולה להיקרא בירת הקניות! רשימה של חנויות וקניונים. שעות פתיחה וכתובות. מידע על מותגים ומחירים

קראו עוד
RussiaIsrael
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Share This