סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית
סיורים בורשה עם מדריך דובר עברית
טיולים בפולין בליווי נהג-מדריך דובר עברית

לשאלות, הצעת מחיר, תאום והזמנה של הסיור - נא לשלוח בבקשה מייל ל idan.poland@gmail.com או הודעת whatsapp ך 533-100-636 -(48) + . תענו לכל פנייה באותו היום. כשנמצא עם אנשים לא יכול לדבר ולכן מבקש רק בהודעות. פנוי לשיחות בשעות הערב


סיור למיידנק עם מדריך בעברית בעברית

* סיור פרטי מוורשה, כולל איסוף והחזרה מבית המלון .

מיידנק מחנה ריכוז וההשמדה הנאצי הממוקם בפאתי לובלין בפולין.  בתחילה במחנה הוקם לעבודות כפייה, הוא שימש מאוחר יותר להרג אנשים בקנה מידה גדול במהלך פעולות ריינהרד ( התוכנית המקורית להשמיד את כל היהודים בפולין). במחנה במשך  34 חודשי פעילתו  עברו במחנה יותר מ 100 אלף אסירים, עשרות אלפים נרצחו או מתו במחנה.

אתר-מוזיאון מיידנק – הוא אחד אותנטיים בפולין ומבקרים בו הרבה אנשים מישראל ומדינות אחרות.

אנו עושים סיור למיידנק בתאום מראש, לקבוצות ולבודדים. בדרך כלל אנו גם משלבים סיור מיידנק עם ביקור בעיר לובלין או בקאזימז’-דולני ( או גם וגם – תלוי בהרכב הקבוצה ובמזג האוויר).

מרחק נסיעה מוורשה ללובלין ( ומיידנק, שנמצא בתחום העיר) – כשעתיים של נסיעה ישירה לכל כוון. אם מתוכנן לבקר גם לקאזימז’-דולני, לובלין ומיידנק – אנו בדרך כלל מתחילים מסיור במיידנק, אחר כך ממשיכים בסיור בלובלין ובדרך חזרה לוורשה נכנסים לקאזימז’-דולני ומשם מגיעים לוורשה.

זמן סיור במיידנק – כ שעתיים וחצי-שלוש שעות. סיור בלובלין לוקח זמן דומה.

במהלך סיור מודרך במיידנק אנו מבקרים בכל חלקי המחנה – באזור הקרמטוריום , בורות הריגה ואנדרטה “הר העפר”. אחר כך ממשיכים לאיזור של תאי הגזים, רחבת הסלקציה, בלוקים של אפסנאות ( תערוכות קבע של המוזיאון) ולאחר מכן נמשיך לשטח מחנה עצמו ונבקר בבלוקים של האסירים בהם נחשף לחיי יום-יום של האסירים.


עלויות וזמינות סיור יש לתאם במייל idan.caliber@gmail.com או בטלפון 48-533100636 +


 

# סיור במיידנק, # סיור במחנות ריכוז והשמדה בפולין, # מסע לפולין, # סיור מיידנק בעברית, # סיורים מוורשה


מכשירי שמע בסיורים 325X325

כל הסיורים מתבצעים עם מערכות שמע איכותיים . מאפשר המשך הדרכה גם במקומות צפופי אדם או מקומות צרים ( למשל הליחה על מדרכת הכביש). בסיום כל יום הדרכה אנו דואגים להטעין את המכשירים ולספק אוזניות חד-פעמיות לכל משתתף בסיור.

 

 


 

השכרת רכב בפולין

עמותת מדריכי פולין

טיולים וסיורים בפולין עם מדריך בעברית

IsraelRussia