מסלולי טיול בפולין

 

תסכימו איתנו, שהרבה יותר קל לבנות מסלול טיול כאשר ישנו בסיס שאליו אפשר "להלביש" פרטים ולהתאים אותו לצרכים שלכם.

כאן, אנו מציעים לכם מגוון מסלולים שבנינו עבור לקוחות שלנו. חלקם מותאמים אפילו לזמני טיסות ושעות הגעה מסוימות. חלק מהכתבות וסקירות מסלול – הם פשוט כתבה מהשטח מאחד הטיולים שעשינו בעבר.

כמעט כל מסלול ידרוש מכם "שיפצור" והתאמה בהתאם לעונת השנה, העדפות שלכם או תקציב.

אנו זמינים לעזרה ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה שנוגעת לחופשה או טיול שלכם בפולין. אנו זמינים בטלפון 052-8023600  ובדואר אלקטרוני info@trip2poland.co.il .

יעוץ ראשוני – חינם ! 

איך להגיע מוורשה לקרקוב ברכבת?

icc site smאז איך בעצם אפשר להזמין כרטיסים עוד טרם נסיעה ? מה היתרונות וחסרונות של נסיעה ברכבת מוורשה לקרקוב ? האם כדאי או לא כדאי ? כל הטיפים והוראות על הזמנת כרטיסי רכבת

קראו עוד

איך להגיע מוורשה לקרקוב ?

choice how to go Krakow smורשה וקרקוב – אלו שתי ערים המרכזיות בפולין, גם בפאן התיירותי וגם בפאן העסקי ולכן רבים ממטיילים בפולין שואלים את השאלה ועומדים מול מחדל איך בצורה זולה, מהירה ויעילה לבקר בין שתי הערים האלו שמרוחקות זו מזו 300 קילומטר.

קראו עוד

זאקופנה

זאקופנה.פוליןזאקופנה נקראת "בירת החורף של פולין", ואכן יש סיבות לכך. העיר היא בעלת מסורות סקי בנות מאות שנים, והיא הפכה ללב של ספורט החורף בפולין. הודות למיקום והאקלים ההררי, השלג כאן נמצא זמן ממושך יותר מכל מקום אחר בפולין, כך שכל אוהד של "טירוף השלג" ירגיש כאן כמו בגן העדן.

קראו עוד

10 אטרקציות הטובות ביותר בוורשה

Wilanow Palace (3) smורשה היא עיר עתיקה מדהימה, בעלת היסטוריה עשירה ואטרקציות רבות – יותר מ- 60 ליתר דיוק. לבקר בוורשה ולא לראות אותן – זה פשוט בלתי אפשרי. מספר עצום של טירות עתיקות, כנסיות, גלריות ומוזיאונים מספקים מגוון רחב של בידור לכל טעם.

קראו עוד
RussiaIsrael
שינוי גודל גופנים
ניגודיות