סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית
סיורים בורשה עם מדריך דובר עברית
טיולים בפולין בליווי נהג-מדריך דובר עברית

לשאלות, הצעת מחיר, תאום והזמנה של הסיור - נא לשלוח בבקשה מייל ל idan.poland@gmail.com או הודעת whatsapp ך 533-100-636 -(48) + . תענו לכל פנייה באותו היום. כשנמצא עם אנשים לא יכול לדבר ולכן מבקש רק בהודעות. פנוי לשיחות בשעות הערב

סיורים עם מדריך פרטי דובר עברית בפוזנן

# סיורים בפוזנן, # סיור בעברית בפוזנן, # פוזנן בעברית למטייל


אני מזמין אותכם להזמין סיור בהדרכתי באחת הערים היפות שיש בפולין – פוזנן, שבעבר הייתה ידועה גם בשמה הגרמני, פוזן, וביידיש- פוזנא.

במהלך הסיור תכירו ותחשפו להיסטוריה של מי שהייתה עיר הבירה הראשונה של פולין, עוד בשנת 1025 (!).

במסגרת הסיור , תבקרו באתרים החשובים והמעניינים ביותר בפוזנן- וישנם הרבה כאלה. נשתה ביחד כוס קפה או תה חם בכיכר השוק (הישן ביותר בפולין , שקמה 4 שנים לפני כיכר השוק המפורסם בקרקוב),  נמשיך את סיורנו למסביב לכיכר כדי להתרשם מפסלים ומזרקות, נדבר על בניין העירייה ונמשיך לרובע יהודי של העיר העתיקה בפוזנן.

נדבר על החיים טובים, טובים פחות ועצובים שחווו יהודי פוזנן בתקופות שונות, קהילה עתיקה שלה שורשים שמגיעים עד המאה ה-13. נראה את בית הכנסת הגדול של פוזנן שהוסב על ידי הגרמנים לבריכת שחייה, נראה מספר בתים של היהודים ונמשיך ברגל כדי לראות פסל של… גולם , ואספר לכם את הסיפור המעניין סביבו . 

אם מזג האוויר יאפשר לנו שעות אור וללא גשם – בוודאי נבקר גם במצודת קולומב ששוכנת בעיר פוזנן עם המוזיאונים והגן מסביבה. מבנה המצודה היה למחנה ההשמדה הראשון בו השמידה גרמניה יהודים באמצעות גז. נבקר במוזיאון ששוכן במקום כיום ואשר מספר את את ההיסטוריה האיומה של המקום.

אין גבול למקומות ומסלולים שונים בהם ניתן לבקר בפוזנן , עיר שעשירה בארכיטקטורה מרשימה כמו גם בהיסטוריה. גם בעיר הזו כמו במקומות אחרים בפולין, שלטונות שונים של מדינות שונות ששלטו על העיר הותירו את חותמם על ההתפתחות והארכיטקטורה של העיר , ופעמים רבות לכל מבנה יש יותר מ”היסטוריה אחת”. אני כמובן אשתדל להתאים את מסלול המתאים ביותר לקבוצתכם והעדפותכם תוך כדי התחשבות במזג האוויר ועונת השנה.

הסיור ייתבצע עם רכב שמלווה אותנו לאורך המסלול. משך הסיור בין 4 ל 6 שעות. 


אמשח למסור פרטים נוספים , לתת מחירים ולתאם סיור – דרך המייל idan.caliber@gmail.com  או בטלפון 48-533100636 + ( גם בוואטס אפ ) . מבטיח לחזור לכל אחד שישלח לי טופס צור קשר בדף הזה 


 


מכשירי שמע בסיורים 325X325

כל הסיורים מתבצעים עם מערכות שמע איכותיים . מאפשר המשך הדרכה גם במקומות צפופי אדם או מקומות צרים ( למשל הליחה על מדרכת הכביש). בסיום כל יום הדרכה אנו דואגים להטעין את המכשירים ולספק אוזניות חד-פעמיות לכל משתתף בסיור.

 

 


 

השכרת רכב בפולין

עמותת מדריכי פולין

טיולים וסיורים בפולין עם מדריך בעברית

IsraelRussia