לקוחות וקוראי האתר יקרים !

 

אנו מקווים שהתרשמתם לטובה מהאתר שלנו על פולין. אנו מזמינים לפנות אלינו לתאום של סיורים בפולין או בניית תוכנית אישי , מותאם לפי בקשתכם .

אנו מבצעים הדרכות וליווי קבוצות תיירים , משפחות ובודדים בערים מרכזיים בפולין. כמו כן, אנו נשמח לקחת על עצמנו ולהדריך אותכם לכל אורך טיולכם בפולין, ארוך או קצר .

הניסיון שלנו והידע רב שצברנו במהלך ביקורים לפולין, מאות לקוחות מרוצים מישראל, רוסיה וארצות אירופה, אלפי קילומטרים של מסלולים ועשרות שותפים בפולין מבטיח איכות השירות והדרכה. איתנו תוכלו לראות הרבה יותר, להתאשר בידע על היסטוריה של פולין. איתנו תוכלו להרגיש ולהבין את פולין טוב יותר ולהתרשם עמוק יותר.

למזמינים סיורים או ליווי מ א' עד ת' – אנו דואגים להכול- החל מתוכנית טיול ועד לבחירת בתי מלון, תאומים עם חברת הסעות או חברת השכרה.

 

 

מסלולים הפופולריים ביותר :

 

מדריך טיולים בפולין

מדריך טיולים בפולין

 

שלום,

שמי עידן ואני היזם ובעלים של האתר בו אתם נמצאים. את הידע על פולין, ניסיון בהדרכת תיירים וקשרים במאות מקומות בפולין רכשתי במשך עשור בו אני בתחום תיירות לפולין. אני מלווה קבוצות, מדריך בסיורים קצרים וארוכים בפולין ועושה זואת באהבה ובנאמנות.

אני מאוד גישה לא סטנדרטית ומכין כל פעם מסלול מיוחד ומותאם לאותם קבוצות ואנשים שמלווים אלי. תגובות של אלו שכבר היו איתי בפולין יעזרו לכם לקבל החלטה הנכונה.

אפשר לצור איתי קשר בטלפון בארץ – 052-8023600 או במקרים בהם אני נמצא בסיור בפולין – במספר הפולני שלי – 636 100 533 (48) . אני זמין גם במאייל – info@hipl.co.il , info@trip2poland.co.il .

*סיורים בקרקוב  * סיורים בוורשה  * סיורים מקיפים בפולין  * טיולי בוטיק * סיור ארמונות וטירות בפולין * מסלול היהודי בפולין * טיול שורשים  * ארגון וליווי סיורי טבע ודייג בפולין * ועוד'

סיורים בשפה עברית או רוסית. בעל תואר אקדמאי . יכול לשמש כנהג – מלווה לקבוצות עד 8 איש .

 

פרופיל שלי באתר  "למטייל " – כאן

צור קשר עם יועצים של "טיולים וחופשה בפולין"

    פרטים אישיים

  • נושא הפנייה

  • אישור קבלת דואר וחדשות האתר

 

אני לא רובוט

RussiaIsrael
שינוי גודל גופנים
ניגודיות