שלום ! אני מזמין אותכם להצטרף לאחד הסיורים שלי ולסייר יחד איתי בקרקוב ובסביבה . אני עורך סיורים פרטיים ואוהב  לקרוא אותם "סיורי בוטיק" . אם אתם לא מחפשים סיור "שטאנץ' סטנדרטי – מוזמנים לפנות אלי .

התאמה מלאה סל סיור לצורכי הלקוח – אם זה מבחינת שעות סיור, מרחקי הליכה או נושא. יש לי רק בקשה גדולה – קשה לי מאוד לענות לטלפונים במהלך הסיור ולכן, האופציה הטובה בשביל כולם – זה לשלוח אלי מייל לאחד מהכתובות idan.caliber@gmail.com או info@trip2poland.co.il או info@hipl.co.il ואני מבטיח תשובה בהקדם האפשרי.


סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית

 

קרקוב היא אחת הערים היפות ביותר באירופה והיא מושכת תיירים בכל עונות השנה ומכל העולם. קרקוב יצאה ללא נזק ניכר ממלחמת העולם השנייה (לא כמו וורשה למששל) ולכן ריכוז של נקודות עניין מעניינות בה גבוהה ביחס לערים אחרות בפולין.

קשה לומר כמה זמן שווה להקדיש להכירות עם קרקוב – אפשר להסתפק ביום סיור מרוכז או לבלות כאן מספר ימים או אפילו שבועות…

אנחנו מספקים שירותי סיורים בעברית בעיר קרקוב והסביבה לתיירים בודדים וגם לקבוצות מאורגנות. שווה לתאם ביקורכם והשתתפותכם בסיור מראש, במיוחד לאנשים שמגיעים ליום ביקור מוורשה ( רצוי להזמין כרטיסי רכבת מראש).

סיורים ומסלולים הכי פופולריים בקרקוב והסביבה :

 

  • סיור קלאסי

 

כולל רוב האטרקציות של העיר העתיקה של הקרקוב : המעוז ברבקן ושרידי חומות, פארק פלאנט, רחובות ראשיים של העיר העתיקה שמרכיבים את הנתיב המלכתי של קרקוב, כיכר השוק, כנסיית מריה הקדושה, עולם הבדים, קולגיוס מאיוס ולבסוף – ביצורי ואבל וטירה המלכותית של ואבל.

הסיור מתחיר מהיכרות קצרה עם היסטוריה של פולין ושל קרקוב.  יש עוד עשרות נקודות עניין שנדבר אלהם במשך הסיור שלא הוזכרו ברשימה.

מסלול רגלי, בין 3-6 שעות, תלוי ברצון של המשתתפים,קצב הליכה ומזג האוויר.

  • סיור "קרקוב יהודית – רובע היהודי וגטו קרקוב"

 

סיור מתחיל ממבוא על היסטוריה של יהודים בפולין והגעתם לקרקוב. במשך הסיור אנו מבקרים ברובע היהודי – קאזימייז' , מסיירים בבתי הכנסת ברובע, מבקרים בבית הקברות היהודי ( ישן או החדש) . במהלך סיור נעבור על פני רחובות הקאזימייז' וגם נכיר היסטוריות ואגדות שקשורות למקום הזה.

בשטח של גטו קרקוב אנו עוברים ליד מפעל של אוסקר שינדלר, עוצרים בכיכר גיבורי הגטו ובאים לראות את שרידי חומת הגטו.

רשימה של האתרים לא מלאה והיא משתנה לפי רצון של מסיירים. העיקר הסיור – רגלי, אך מומלץ להיעזר ברכב תיירות-חשמלית או בתחבורה ציבורית ( לא כולל במחיר של הסיור) .

  • סיור "משולב" – בעצם כולל בתוכו את הסיור "הפולני" ואת ה"סיור היהודי". העיקר הסיור – רגלי, אך מומלץ להיעזר ברכב תיירות-חשמלית או בתחבורה ציבורית ( לא כולל במחיר של הסיור) במעבר בין העיר העתיקה לבין קאזימייז' וגטו .

 

 

אתם מוזמנים לברר על עוד סיורים בקרקוב והסביבה , כמו למשל ביקור במכרות מלח בווליצ'קה , עיר טרנוב וכפר זאליפה , זאקופנה , שייט בדונייץ' ועוד'.

ניתן לייצור קשר בטלפון : 052-8023600 או ( אפילו רצוי יותר) – בדוא"ל  info@trip2poland.co.il

בבקשה לכל הפונים – נא לציין גודל הקבוצה, תאריך ומשך טיול רצוי. עדיף במייל כי אם אני נמצא בסיור קשה לי לענות לטלפונים

 

רובע קאזימז'
רובע היהודי בקרקוב
Kościół Mariacki
הקתדרלה וואבל
RussiaIsrael
שינוי גודל גופנים
ניגודיות