סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית
סיורים בורשה עם מדריך דובר עברית
טיולים בפולין בליווי נהג-מדריך דובר עברית

שלום ! אני מזמין אתכם להצטרף לאחד הסיורים שלי ולסייר יחד איתי בקרקוב ובסביבה. אני עורך סיורים פרטיים שאני אוהב לקרוא להם “סיורי בוטיק”. אם אתם לא מחפשים סיור שטאנץ’ סטנדרטי – מוזמנים לפנות אלי .

קיימת התאמה מלאה של סיור לצורכי הלקוח – אם זה מבחינת שעות סיור, מרחקי הליכה או נושא. יש לי רק בקשה אחת – קשה לי מאוד לענות לטלפונים במהלך הסיור ולכן האופציה הטובה בשביל כולם היא זה לשלוח אלי מייל לאחד מהכתובות idan.caliber@gmail.com או info@trip2poland.co.il או info@hipl.co.il ואני מבטיח לתת לכם תשובה בהקדם האפשרי.

תמונה של קרקוב

לשאלות, הצעת מחיר, תאום והזמנה של הסיור - נא לשלוח בבקשה מייל ל idan.poland@gmail.com או הודעת whatsapp ך 533-100-636 -(48) + . תענו לכל פנייה באותו היום. כשנמצא עם אנשים לא יכול לדבר ולכן מבקש רק בהודעות. פנוי לשיחות בשעות הערב

סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית

קרקוב היא אחת הערים היפות ביותר באירופה והיא מושכת תיירים מכל העולם בכל עונות השנה.קרקוב יצאה ללא נזק ניכר ממלחמת העולם השנייה (לא כמו וורשה למשל) ולכן ריכוז הנקודות המעניינות והאטרקציות ההיסטוריות בה גבוהה ביחס לערים אחרות בפולין. קשה לומר כמה זמן שווה להקדיש להיכרות עם קרקוב – אפשר להסתפק ביום סיור מרוכז או לבלות כאן מספר ימים או אפילו שבועות…

אנחנו מספקים שירותי סיורים בעברית בעיר והסביבה לתיירים בודדים וגם לקבוצות מאורגנות. שווה לתאם את ביקורכם והשתתפותכם בסיור מראש, במיוחד לאנשים שמגיעים ליום ביקור מוורשה ( רצוי להזמין כרטיסי רכבת מראש).


מכשירי שמע בסיורים 325X325

כל הסיורים מתבצעים עם מערכות שמע איכותיים . מאפשר המשך הדרכה גם במקומות צפופי אדם או מקומות צרים ( למשל הליחה על מדרכת הכביש). בסיום כל יום הדרכה אנו דואגים להטעין את המכשירים ולספק אוזניות חד-פעמיות לכל משתתף בסיור.

 

 


 

השכרת רכב בפולין

עמותת מדריכי פולין

טיולים וסיורים בפולין עם מדריך בעברית

סיור במסלול קלאסי קרקוב

כולל את רוב האטרקציות של העיר העתיקה בקרקוב : המעוז ברבקן ושרידי החומות, פארק פלאנט, הרחובות הראשיים של העיר העתיקה שמרכיבים את הנתיב המלכותי , כיכר השוק, כנסיית מריה הקדושה, עולם הבדים, קולגיוס מאיוס ולבסוף – ביצורי ואבל והטירה המלכותית של ואבל.

הסיור מתחיל מהיכרות קצרה עם ההיסטוריה של פולין ושל קרקוב.  יש עוד עשרות נקודות עניין שנדבר עליהן במשך הסיור שלא הוזכרו ברשימה.

מסלול רגלי ( אין כניסה לכלי רכב לעיר העתיקה) , בין 3-6 שעות, תלוי ברצון של המשתתפים,קצב הליכה ומזג האוויר.

סיור “קרקוב יהודית – רובע היהודי וגטו קרקוב”

סיור זה מתחיל ממבוא על ההיסטוריה של היהודים בפולין והגעתם לקרקוב. בהמשך, אנו מבקרים ברובע היהודי – קאזימייז’ , מסיירים בבתי הכנסת ברובע, מבקרים בבית הקברות היהודי ( ישן או החדש) . במהלך הסיור נעבור על פני הרחובות בקאזימייז’ וגם נכיר אירועים  היסטוריים  ואגדות שקשורות למקום הזה.

בשטח של גטו קרקוב אנו עוברים ליד מפעל של אוסקר שינדלר, עוצרים בכיכר גיבורי הגטו ובאים לראות את שרידי חומת הגטו.

הרשימה של האתרים לא מלאה והיא משתנה לפי רצונכם, המסיירים ברגל ( אין כל כך נגישות למרכז הרובע עם כלי רכב)

  • תלוי ברצון הלקוח – לוקח גם למקום בו היה מחנה פלאשוב.

במהלך הסיור אנו נעזרים ברכב \ אוטובוס צמוד \ מוניות

סיור “משולב” בקרקוב

כולל בתוכו את הסיור “הפולני” ואת ה”סיור היהודי”. סיור זה נותן בעצם את התמונה המלאה ביותר על עיר קרקוב. גם בהיבט היהודי, גם בהיבט הפולני. ממליץ אליו בחום רב ומאוד אוהב להעביר אותו למסיירים.

אני מגיע עם רכב לאיסוף במלון, אך יש מרכיב לא קטן של עמידה על הרגליים והליכה.

סיור פרטי, בקצב של המסיירים ובלהתחשב לצרכים של הקבוצה.

סיורי יום מחוץ לקרקוב

רשימה של סיורים בעברית בהדרכתי , לבאים לקרקוב ומתעניינים בסיורים מחוץ ליעיר. סיורים לזקופנה, אושוויץ-בירקנאו, טרנוב, כפר זאליפה, סיורי טבע ואפילו סיור מדבר 🙂

אתם מוזמנים לברר על עוד סיורים בקרקוב והסביבה , כמו למשל ביקור במכרות המלח בווליצ’קה , העיר טרנוב והכפר זאליפה , זאקופנה , שייט בדונייץ’ ועוד’.

ניתן לייצור קשר בטלפון : 48-533100636 +  או ( אפילו רצוי יותר) – בדוא”ל  info@trip2poland.co.il

בבקשה לכל הפונים – נא לציין גודל הקבוצה, תאריך ומשך טיול רצוי. עדיף במייל כי אם אני נמצא בסיור קשה לי לענות לטלפונים

IsraelRussia