סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית
סיורים בורשה עם מדריך דובר עברית
טיולים בפולין בליווי נהג-מדריך דובר עברית
רובע קאזימז'
רובע היהודי בקרקוב
Kościół Mariacki
הקתדרלה וואבל

שלום ! אני מזמין אתכם להצטרף לאחד הסיורים שלי ולסייר יחד איתי בקרקוב ובסביבה. אני עורך סיורים פרטיים שאני אוהב לקרוא להם “סיורי בוטיק”. אם אתם לא מחפשים סיור שטאנץ’ סטנדרטי – מוזמנים לפנות אלי .

קיימת התאמה מלאה של סיור לצורכי הלקוח – אם זה מבחינת שעות סיור, מרחקי הליכה או נושא. יש לי רק בקשה אחת – קשה לי מאוד לענות לטלפונים במהלך הסיור ולכן האופציה הטובה בשביל כולם היא זה לשלוח אלי מייל לאחד מהכתובות idan.caliber@gmail.com או info@trip2poland.co.il או info@hipl.co.il ואני מבטיח לתת לכם תשובה בהקדם האפשרי.סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית

קרקוב היא אחת הערים היפות ביותר באירופה והיא מושכת תיירים מכל העולם בכל עונות השנה.קרקוב יצאה ללא נזק ניכר ממלחמת העולם השנייה (לא כמו וורשה למשל) ולכן ריכוז הנקודות המעניינות והאטרקציות ההיסטוריות בה גבוהה ביחס לערים אחרות בפולין.

קשה לומר כמה זמן שווה להקדיש להיכרות עם קרקוב – אפשר להסתפק ביום סיור מרוכז או לבלות כאן מספר ימים או אפילו שבועות…

אנחנו מספקים שירותי סיורים בעברית בעיר והסביבה לתיירים בודדים וגם לקבוצות מאורגנות. שווה לתאם את ביקורכם והשתתפותכם בסיור מראש, במיוחד לאנשים שמגיעים ליום ביקור מוורשה ( רצוי להזמין כרטיסי רכבת מראש).

סיורים ומסלולים הכי פופולריים בקרקוב והסביבה :

  • סיור קלאסי

כולל את רוב האטרקציות של העיר העתיקה בקרקוב : המעוז ברבקן ושרידי החומות, פארק פלאנט, הרחובות הראשיים של העיר העתיקה שמרכיבים את הנתיב המלכותי , כיכר השוק, כנסיית מריה הקדושה, עולם הבדים, קולגיוסמאיוס ולבסוף – ביצורי ואבל והטירה המלכותית של ואבל.

הסיור מתחיל מהיכרות קצרה עם ההיסטוריה של פולין ושל קרקוב.  יש עוד עשרות נקודות עניין שנדבר עליהן במשך הסיור שלא הוזכרו ברשימה.

מסלול רגלי, בין 3-6 שעות, תלוי ברצון של המשתתפים,קצב הליכה ומזג האוויר.

  • סיור “קרקוב יהודית – רובע היהודי וגטו קרקוב”

סיור זה מתחיל ממבוא על ההיסטוריה של היהודים בפולין והגעתם לקרקוב. בהמשך, אנו מבקרים ברובע היהודי – קאזימייז’ , מסיירים בבתי הכנסת ברובע, מבקרים בבית הקברות היהודי ( ישן או החדש) . במהלך הסיור נעבור על פני הרחובות בקאזימייז’ וגם נכיר אירועים  היסטוריים  ואגדות שקשורות למקום הזה.

בשטח של גטו קרקוב אנו עוברים ליד מפעל של אוסקר שינדלר, עוצרים בכיכר גיבורי הגטו ובאים לראות את שרידי חומת הגטו.

הרשימה של האתרים לא מלאה והיא משתנה לפי רצונכם, המסיירים. עיקר הסיור הוא רגלי, אך מומלץ להיעזר ברכב תיירות-חשמלית או בתחבורה ציבורית ( לא כולל במחיר של הסיור) .

  • סיור “משולב” –  כולל בתוכו את הסיור “הפולני” ואת ה”סיור היהודי”. גם כאן עיקר הסיור רגלי, אך מומלץ להיעזר ברכב תיירות-חשמלית או בתחבורה ציבורית ( לא כולל במחיר של הסיור) במעבר בין העיר העתיקה לבין קאזימייז’ והגטו .

אתם מוזמנים לברר על עוד סיורים בקרקוב והסביבה , כמו למשל ביקור במכרות המלח בווליצ’קה , העיר טרנוב והכפר זאליפה , זאקופנה , שייט בדונייץ’ ועוד’.

ניתן לייצור קשר בטלפון : 48-533100636 +  או ( אפילו רצוי יותר) – בדוא”ל

  info@trip2poland.co.il

בבקשה לכל הפונים – נא לציין גודל הקבוצה, תאריך ומשך טיול רצוי. עדיף במייל כי אם אני נמצא בסיור קשה לי לענות לטלפונים

RussiaIsrael
שינוי גודל גופנים
ניגודיות
Share This