על עוד דרך להיות מחובר לעולם מבלי לרכוש סים מקומי

 

אני בטוח לא אגלה לכם את אמריקה מחדש אם אגלה שקיימת אפשרות להטעין את אפליקציה VIBER בכמה אירו ולהנות משיחות יוצאות לכל המספרים בעולם, גם של הטלפונים נייחים, במחירים זולים ונוחים.

למה אני כותב כל זה?  מכיוון שאני, כסוכן ונציג של חברות השכרה בפולין נתקל יום יום בתופעה של הישראלים אשר מוציאים אלפי שקלים על הטיול, נוחתים באחד משדות התעופה בפולין רק עם חבילת גלישה וללא שיחות יוצאות… כי זה יוצא זול…

זה לא היה כל כך מעניין אותי אם לא העובדה במקרים רבים, כאשר אנשים חייבים להוציא שיחת טלפון דחופה וחיונית מאוד נתקלים בבעיה שהם לא יכולים לעשות את זה , כי מה לעשות – מוקדי שירות של חברות ההשכרה כמו גם גם בתי מלון או אתרים שונים, וגם חלילה וחס – רופאים שונים בפולין, מחזיקים בקווים נייחים ולא ניידים ולא ניתן להתקשר אליהם באפליקציית “פלא” – WHATSAPP . אגב, היא פחות פופולרית בפולין מאשר VIBER .

זאת אומרת, הבעיה מובנת – יש אינטרנט ואין שיחות יוצאות לטלפונים נייחים.

 

אך להוציא שיחות זול ומהר ?

יש אפליקצית SKYPE , אבל מניסיוני , שיחה מטלפון לנייח דרך הסקייפ היא באיכות נוראית, עם ניתוקים.

אני משתמש באפליקציית VIBER , בה בנוסף לאופציה של שיחות חינם בין מנויים של החברה יש אופציה להוציא שיחה מ VIBER שלכם לכל מספר בעולם. כולל נייחים, ניידים ומספרי מידע שונים.

מה שצריך לעשות זה מאוד פשוט – להיכנס לאפליקציה שמותקנת אצלכם בנייד ו”להטעין” אותה בכמה אירו מראש. הארנק שלכם באפליקציה מראה כמה נשאר לכם בחשבון ומתי שווה להטעין מחדש.

מגוון של מסלולים, כולל הטענה חד פעמית ולא מחייבת – הכול בצורה ברורה וידידותית מופיע באפליקציה.

 

מה היתרונות ?

זול, זמין, לא מתקלקל עם הזמן ותמיד נמצא אצלכם ברזרבה. העיקר שהסוללה בנייד לא תתרוקן ברגע הקריטי 😊

נכון שזה לא נותן לכם פתרון של שיחות נכנסות בזול, אבל יש לכם אפשרות להודיע לצד שני על הבעיה ועל דרכי התקשרות עמכם

שימו לב , קוראים יקרים שישיבו לכתבה במשפט – ” נקנה כרטיס סים מקומי” ו ” אין בעיה, נסתדר” :

  • כשתקנו כרטיס ססים מקומי, תדעו לציין שאתם צריכים גם שיחות וגם אינטרנט. 99% מלקוחותיי קונים כרטיס סים רק עם אינטרנט וברגע האמת נשארים בלי אפשרות לחייג לכל מספר שאין לו וואטסאפ.

 

  • “אין בעיה, נסתדר” – זה מצוין בקרבת הבית ובסביבה שמדברת את השפה שלכם. חלילה וחס, אבל מדבר מתוך הניסיון – ברגע שאתם באמת זקוקים לשיחת טלפון מקומית – לא יהיה אף אחד בסביבה , וייתכן שגם אני אהיה לרגע או שניים באמבטיה, או לא זמין, ואז מה עושים? איך לדווח לחברה על תאונה ? תקלה ? עיכוב בהגעה ? לכן, אל תתנו לפרט קטן הזה לקלקל לכם את החופשה
IsraelRussia