סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית
סיורים בורשה עם מדריך דובר עברית
טיולים בפולין בליווי נהג-מדריך דובר עברית

לשאלות, הצעת מחיר, תאום והזמנה של הסיור - נא לשלוח בבקשה מייל ל idan.poland@gmail.com או הודעת whatsapp ך 533-100-636 -(48) + . תענו לכל פנייה באותו היום. כשנמצא עם אנשים לא יכול לדבר ולכן מבקש רק בהודעות. פנוי לשיחות בשעות הערב

סיור מודרך בעברית ברובע פראגה בוורשה

 

סיור אלטרנטיבי בפראגה עם מדריך בעברית :

סיור ברובע פראגה ששוכן בגדה המזרחית של נהר הויסלה, זהו סיור ייחודי ושונה שבו נכיר את ורשה המחוספסת על גווניה השונים ונתרשם מהאווירה הייחודית בו. בפראגה העבר חי ובועט ומכיוון שהרובע נפגע בצורה מועטה בזמן מלחמת העולם השנייה, והשינוי (המאוד מעניין בפני עצמו) קורה בקצב איטי, ניתן לחזות ולהרגיש את ההיסטוריה המעניינת והעבר הטראגי של ורשה. בעבר כמעט 40% מתושבי השכונה היו יהודים וניתן לראות בסיור את השרידים של אותה קהילה מפוארת. גם חיי הרחוב עם שלל הטיפוסים שממלאים את רחובות הרובע מעניינים ומספקים זווית ראייה שונה ואמיתית על ורשה ועל העם הפולני, ללא הפילטרים התיירותיים. בפראגה ניתן למצוא אומנות רחוב מרשימה וסצנה מחתרתית וגועשת המשלבת סטודנטים צעירים הפוקדים את הברים והמועדונים האלטרנטיביים, אומנים מפורסמים, גלריות, מופעי רחוב והכל באווירה האותנטית של פראגה.  

נתחיל את הסיור בקתדראלת סיינט פלוריאן המרשימה, נעבור ליד מסעדת פועלים (מילקי-בר) ונשמע על הקולינריה המתחדשת, סיפורו של פילצקי והחיילים המקוללים, מעונות הסטודנטים היהודיים, נקודות ציון ומונומנטים חשובים בפראגה, מקווה ובית כנסת, מוזיאון פראגה ובו שרידי בית תפילה יהודי, שוק הפשפשים בזאר רוז’יצקייגו, גרפיטי וחצרות אחוריים, בית מטבחיים וקפלת המדונה השחורה, שמול זביטקובר, מפעל הוודקה, רחוב זמבקובסקה (המדרחוב המחתרתי של פראגה) שם נעצור לקפה ועוגה בבית קפה מסוגנן וייחודי, הכנסייה הרוסית האורתודוכסית ועוד’.

הסיור נמשך כשלוש שעות וחצי בעלות של 110 זלוטי לאדם ויוצא מנקודת המפגש בקתדרלת סיינט פלוריאן ברובע פראגה 


מכשירי שמע בסיורים 325X325

כל הסיורים מתבצעים עם מערכות שמע איכותיים . מאפשר המשך הדרכה גם במקומות צפופי אדם או מקומות צרים ( למשל הליחה על מדרכת הכביש). בסיום כל יום הדרכה אנו דואגים להטעין את המכשירים ולספק אוזניות חד-פעמיות לכל משתתף בסיור.

 

 


 

לשאלות, הצעת מחיר, תאום והזמנה של הסיור - נא לשלוח בבקשה מייל ל idan.poland@gmail.com או הודעת whatsapp ך 533-100-636 -(48) + . תענו לכל פנייה באותו היום. כשנמצא עם אנשים לא יכול לדבר ולכן מבקש רק בהודעות. פנוי לשיחות בשעות הערב

השכרת רכב בפולין

עמותת מדריכי פולין

טיולים וסיורים בפולין עם מדריך בעברית

IsraelRussia