חבילת סיורים במסלול מיטב האתרים בצפון פולין

# סיורים בצפון פולין, # גדנסק , # סיורי איכות בעברית, # אגמים מזוריים בפולין, # חבילות נופש לפולין


 

שלום רב,

חשבתם על החופשה הבאה שלכם ? ראיתם או שמעתם מחברכם סיפורים נלהבים על יופי של פולין ? בא לכם להנות מחופשה NETTO ולא להתחיל להתרוצץ בין השכרות רכב למדריכים ? רוצים לנמנם ולאות נופים דרך החלון ולא להתרכז באחיזת ההגה גם בחופשה ? מי אמר שאפשר לארגן סיור VIP מאורגן רק לקבוצות גדולות ?

אנו חושבים שיש לנו פתרון אידאלי בשיבלכם, כאשר אנחנו לוקחים על עצמנו כל הדאגות ותאומים אלינו. 

אחד המסלולים היפים שיש לפולין להציע – זה מסלול של צפון – מזרח פולין , שמתחיל מעיר גדנסק ועובר דרך איזור האגמים מזוריים ומסתיים בוורשה. אנו תכננו עבורכם מסלול של 7 ימים ( 6 לילות) בקצב בנוני. מכוון שמדובר על סיורים מאורגנים לקבוצות קטנות-בנוניות בעיקר – אנו זמינים לערוך שינויים במסלול , להוסיף ימים או לשנות נושאי הדרכה .


קבוצה

מניסיון העבר, הגענו למסכנה שהסיורים הכי מוצלחים הם הסיורים בהם קבוצה מגיעה אלנו כקבוצה מגובשת ולא מצטרפים אליה אנשים נוספים. זה גם דרך הבטוחה לדעת בצורה ברורה שטיול יוצא לפועל ( ולא לקבל הודעה על ביטול עקב מחסור במעוניינים), להיות מודעים לעלויות הצפויות ולהתאים את המסלול לפי רצון המשותף של הקבוצה.

למי זה מתאים ? – משפחות, קבוצות חברים , ועדי עובדים ועוד’


מסלול

מסלול שמוצג לפנכם – זה המסלול ה”קלאסי” של מבקרים בצפון פולין. נשמח לתת הברהרות והרחבות לפונים אלנו בנוגע לנקודות המסלול

יום 1יום הגעה בטיסת ערב\לילה לנמל תעופה בגדנסקטרנספר משדה תעופה למלוןמלון 4* בגנסק
יום 2סיור מודרך בטרי-מיאסטו - גדנסק-סופוט-גדיניה עם מדריך בעברית. במהלך הסיור נבקר את מיטב האתרים בגדנסק וסופוטדרך המלכים בגדנסק, מוזיאון "חצר ארטוס", בכנסיית סנט מרי ממאה ה 14, ציטב האתרים בעיר העתיקה של גדנסק, אתר ושרידים של מקום ממנו החלה מלחמת עולם השנייה - ווסטרפלאטה (Westerplatte) ועוד'
*בערב - זמן חופשי
מלון 4* בגנסק
יום 3המשך היכרות עם אזור גדנסק - פארק אוליב, סיור בשמורות טבע בקאשובי, ביקור במוזיאון למלחמת עולם השנייהמוזיאון מלחמת העולם השנייה, פארק אטנוגרפי בקאשובי, רובע Olive עם קונצרט אוגב ועוד'מלון 4* בגנסק
יום 4בבוקר נצאה עם הכבודה לכוון אגמים המזורים ובדרך נכנס לסיור בטירת מלברוק (Malbork) אחד האתרים המרשימים ביותר בפולין. הטירה הגדולה ביותר מימי הביניים ששרדה באירופה.
אחרי ארוחת הצהוריים נמשיך לאגמים דרך שוויינטקה ליפקה (Lipka Swieta) ועיירה Reszel ובה נבקר בטירה מתקופת מאה הביניים המוקדמות
טירת מלברוק , אתרים נוספים בדרך לאגמים, בהתאם למזג האוירמלון 4* באגמים המזוריים
יום 5נתחיל את היום מסיור למאורת הזאב (Wolfsschanze) ואתר Mamerki - מפקדות של פיקוד העליון כוחות הגרמנים בתקופת פלישה לברית המועצות. בונקר של היטלר, מספר מוזאונים ותעורוכות עם מוצגים אוטנטים .
נמשיך לאזור Gizycko ( בירת הקיץ של פולין) ובה נפליג דרך האגמים ותעלות. תוך כדי סיור נראה אחד הגשרים הבודדים בעולם שמסתובב ע"י כוח האדם אחד.
מאורת הזאב (Wolfsschanze) , Mamerki , שייט בעוניית תענוגים מלון 4* באגמים המזוריים
יום 6נצאה בבוקר לכוון וורשה ובדרך נבקר באתר טרבלינקה. בהגעתנו לוורשה נסייר במסלול היהודי בוורשה טרבלינקה, אתרים במסלול היהודי בוורשהמלון 4* בוורשה
יום 7בבוקר נבקר בסיור מודרך ומסכם במוזיאון לתולדות 1000 שנות יהודי פולין, נמשיך בסיור למרכז העיר ואתרים בדרך המלכים. נפרד בשיחת סיכום בפארק לאז'נקי ( "פארק שופן")
טיסתכם לישראל בערב
אתרים במסלול הקלאסי של ווארשה : ארמונות, מסלול שופן בוורשה, מוזיאון יהודי פולין ועוד

 


בתי מלון 

אנחנו דואגים להזמין עבורכם מלונות בדרגה של 4* או שווה ערך ( מלונות בוטיק למשל מציעים רמה גבוהה יותר ואין להם דירוג כוכבים)


הסעות \העברות

ברכבים\אוטובוסים נוחים ומפנקים. מיותר לציין שאנו עובדים רק עם חברות מורשות להסעת תיירים, בעילי אישור משרד התחבורה וביטוחים מתאימים


הדרכה ולווי

זה ממש לא סוד שהצלחת הסיור במידה שווה מתחלקת בין הקבוצה לבין מיומנותו של מדריך שמדריך אותה. אנחנו מדריכים מקצועיים, תושבי פולין וזה העבודה שלנו – להפוך את חופשתכם לחוויה בלתי נשכחת, לדאוג להכול, ההל מרמת תכנון ועד לתכני כל סיור וסיור. 

אנו מדברים בעברית ברמת שפת האם ( או קרוב לזה) 


עלויות

עלויות הסיור תלויים בגודל הקבוצה, חלוקת חדרים בבתי מלון ושינויים ( אם תצטרכו) במסלול הטיול. מחיר החבילה למשתתף מתחילה מ 1199$ . כדי לקבל עלויות מדוייקות פנו אלינו בעזרת טופס “צור קשר” או במייל idan.poland@gmail.com ונחזור אלכם עם הסבר מפורט ומחירים עדכניים

 


מכשירי שמע בסיורים 325X325

כל הסיורים מתבצעים עם מערכות שמע איכותיים . מאפשר המשך הדרכה גם במקומות צפופי אדם או מקומות צרים ( למשל הליחה על מדרכת הכביש). בסיום כל יום הדרכה אנו דואגים להטעין את המכשירים ולספק אוזניות חד-פעמיות לכל משתתף בסיור.

 

 


 

 
IsraelRussia