סיורים בקרקוב עם מדריך דובר עברית
סיורים בורשה עם מדריך דובר עברית
טיולים בפולין בליווי נהג-מדריך דובר עברית

טיול קניות לפולין משולב אטרקציות

 

פולין  מושכת לא רק תיירים או מטיילים מכל העולם שבאים ליהנות מן היופי המושלם שלה.
פולין גם מושכת קונים  ואוהבי שופינג, אשר הוא אטרקטיבי במיוחד עבור תושבי מדינות שבהם המחירים גבוהים באופן משמעותי הרבה  יותר מאשר בפולין. כמובן, המצב האידיאלי הוא לשלב את תוכנית התרבותית של ביקור בעיר עם ביקורים רבים במרכזי קניות, חנויות ואוטלטים.

בדיוק  את הסוג הזה של מיני נסיעות אנו מציעים ללקוחותינו.
מחירים מוזלים של מובילי המותגים איכותיים פולניים ואירופאיים במרכזי  קניות וגלריות  גורמים לחסכון במחיר  של  70% -50- ממוצרים דומים בישראל.
בסוף כל עונה (בדרך כלל בתחילת ינואר, באמצע יוני, ספטמבר ונובמבר) בגלריות מאורגנים מכירות סוף עונה-  selloff. זהו זמן טוב לעדכן את המלתחה שלך, תוך כדי חסכון משמעותי בכסף. הנחה על המוצרים הנבחרים מגיע מ 10% ל-70%.
כידוע, נכנסה החברה ההונגרית WizzAir לשוק התובלה האווירית של טיסות לפולין מישראל,  אשר מציעה מחירים אטרקטיביים מאוד לטיסות, במיוחד בזמנים שמוגדרים – “כזמנים שלא זמן שיא התיירות” , המאפשר לך בקלות לענות לסכום של 900-1000 שקלים לכל כרטיס לשני הכיוונים עם מטען (לא נדיר למצוא טיסות במחצית מסכום זה).

אנו מציעים שירותיו ותמיכה מלאה של מדריך דובר עברית– מי שיטפל וידאג לגבי תוכנית התרבות שלך, טיפול שיכלול פירוט וכיוון לקניון  הטוב והזול ביותר ולמכירות או חנויות המעניינות ביותר. סיורים מבוססים על קבוצות בגודל של 5-7 אנשים, כך  שעלויות תחזוקה ומכונית מתחלקות בין כל המשתתפים בטיול, במקרה כזה זה לא רק נוח, אלה גם זול לכולם.
אנו מציעים מבחר של מספר מלונות בכדי להישאר לישון בכל עיר, כמו כן או מנהלים משא ומתן של מקומות להשאר לישון לאחר היווצרות של קבוצת יעד לכל טיול.
יש לנו גישה אישית לכל קבוצה, כך שאנו  בונים מסלול לפי מספר ימי השהייה בפולין, לפי התאריכים והשעות של טיסות וזמני הגעה,אנו מתחשבים  ברצונות של המשתתפים ולוקחים בחשבון גם את הזמן של השנה.
בדרך כלל, אורך הטיול הוא בין 3 ל 7 ימים לסיור-  שכוללים ביקורים ותוכנית טיול בוורשה \קראקוב\ברוצלב\לודז‘.

מה אתם צריכים או אם אתם רוצים להצטרף לאחת הקבוצות הללו או אם יש לכם כבר ידידים-חברים שאיתם אתם מעוניינים להצטרף לטיול ? כיצד לבדוק מחירים? כיצד  לפנות אלינו?

 

זה די קל :  לכתוב הודעה, לשלוח אותו בדואר אלקטרוני או להתקשר בטלפון 48-533100636+ ולקבל ייעוץ מלא על כל השאלות שלך.

IsraelRussia