קבלה והחזרה של רכב שכור בוורשה

  כשקיבלתי טלפון ב שעה 6 לפנות בוקר מלקוח שלא בדיוק הקשיב להסברים ולא בדיוק קרא את מה שכתוב בטופס הזמנת הרכב שלו ולא ידע היכן להחזירו בטרמינל בוורשה, הבנתי שהגיע זמן לכתוב כתבה זו.

קבלת רכב בוורשה

לכל הלקוחות שלנו יש 3 דרכים לקבל רכב ששכרו דרכנו: 1) קבלת רכב בדלפק של החברה בשדה תעופה. מקבלים מזוודות, יוצאים לטרמינל מקבלי פנים והולכים לפי החץ “Rent a Car”. מגיעים לדלפק מתאים (אפילו בשעות לא שגרתיות ימתינו לכם במיוחד). פקיד יחתים אתכם על טופס קבלת רכב, ייתן את המפתחות והמסמכים ויסביר לכם היכן הרכב נמצא. חשוב לא לשכוח ולא לאבד כרטיס חנייה משולם מראש שהפקיד ייתן לכם. בלי זה לא תוכלו לצאת מהחניון. הקפידו לשמור את מסמכי הרכב לא בתוך הרכב! אני ממליץ גם לצלם את לוח השעונים שמראים את מצב הדלק, קילומטראז’ ואורות התראה. מכיוון שרוב הלקוחות שלנו מרחיבים את הביטוח לביטוח מלא עם ביטול השתתפות עצמית – אין צורך ממשי לעבור על כל האוטו כדי לחפש שריטות ומכות פח. 2) הגעה עצמאית לאחד ממרכזי השירות של החברה בוורשה. מקרה זה די נדיר, אבל חשוב שתדעו – חברת EXPRESS היא חברה הכי גדולה בפולין להשכרת רכב ולכן יש לה מאות נקודות שירות פזורות בערי פולין. לפעמים, עם יש תקלה ברכב אפשר בתאום מראש להגיע לאחד ממרכזי השירות שלהם בעיר ושם לקבל רכב אחר. 3) קבלת רכב בבית המלון בעיר לקוחותנו נהנים מחבילת שירות VIP ולכן אנו לא גובים תשלום נוסף עבור קבלה או החזרה של הרכב בבית מלון בעיר. למה זה עדיף מלקחת אותו ישירות בשדה התעופה? מפני שוורשה היא עיר הבירה, עם מלא רכבים ולא מעט פקקי תנוע. החנייה בעיר יקרה ולפעמים די מסובכת. ויתר מכך – למי שרוצה לשהות בוורשה כמה ימים – לא בהכרח צריך רכב . מחירי מוניות די זולים והמרחקים בין האטרקציות המרכזיות – אינם גדולים, ולכן רכב רק יסבך את העניינים במקום לפשט אותם. שיטה הכי נפוצה ללקוחותנו. זה נוח וזה בחינם. יש רק 2 דברים חשובים שצריך לזכור:

  1. A) באחריות שלכם לוודא שהחברה יודעת שהגעתם, ופרטים אודות מקום ושעת קבלת הרכב – הם בתוקף! לא פעם אחת היו מקרים בהם הלקוחות לא הגיעו לבית המלון או שהגיעו מאוחר עקב ביטול או עיקוב בטיסה. חברה לא תשלח נהג מבלי לוודא שהגעתם ושהכול בסדר, ולכן עדיף לבקש מפקיד קבלה בבית המלון להתקשר אליהם ערב קודם ולאשר את הגעתכם, או לעשות זאת בעצמכם. טלפון של מוקד טלפוני 7\24 רשום בתחתית דף אישור ההזמנה. אנו בשמחה גם נעזור ונאשר את הגעתכם אם תבקשו זאת יום קודם. מספיק שתשלחו הודעת SMS או ואטס אפ לטלפון 0528023600, תכתבו את שמכם או את מספר הזמנתכם.
  2. B) חברים, תהיו סובלניים. נהג שמביא לכם את הרכב יכול להיתקע בפקק לא צפוי ויתכנו עיקובים קלים בקבלת רכב. תנו לו הזדמנות של 10 דקות סבירות של איחור. בבקשה 🙂

החזרת רכב שכור בוורשה

יש לכם 2 אפשרויות: להחזיר בשדה התעופה או להחזיר מתחת לבית המלון. האפשרות השנייה – ברורה ומובנת – מגיעים לבית המלון ו: או שהחברה יוצרת אתכם קשר או שאתם מתקשרים למוקד החברה ומדווחים שהגעתם. פרוצדורה של 5 דקות של להחזיר את המפתח והמסמכים ולהראות לנהג שטנק הדלק מלא. מומלץ גם לצלם את לוח השעונים. החזרת רכב בטרמינל בוורשה טרמינל של שדה התעופה CHOPIN, ממנו ממריאות רוב הטיסות לישראל, נמצא במרחק של כ- 14 ק”מ ממרכז ורשה. ישנה גם תחנת דלק ממש בשטח של שדה התעופה (די ברור שהיא יותר יקרה מרוב תחנות הדלק באזור).

מפה של שדה תעופה בורשה

ממלאים דלק ( במקרה ולא עשיתם עד לרגע זה) והולכים לפי חצים “Return rental car”. מקום החזרת רכב נמצא סמוך לטרמינל, בבניין של חנייה רב קומתית.

החזרת רכב שכור בורשה

שילוט הכוונה לחנייה

אישור הזמנת רכב עם פרטי מקום קבלה והחזרה

מגיעים לכניסה, לוקחים כרטיס חנייה (!) ,נכנסים פנימה ומחפשים מפלס 0, אזור A (או שמה שכתוב אצלכם באישור ההזמנה). מחפשים מקום פנוי מתחת לשלט של החברה (שלטים מעל הרכבים). ראו תמונה:

מקום חניית רכב בחזרה

מחנים את הרכב ומוציאים את כל החפצים. תבדקו שלא שכחתם את המטען, הזרוע של הטלפון או מסמכים וכסף בתא הכפפות. נועלים את הרכב, לוקחים את המסמכים של הרכב, את כרטיס החנייה ואת המפתוחות והולכים לטרמינל (יש מעליות). מגיעים לדלפק בטרמינל. אם זה קורה בשעות העבודה של הנציגים – מוסרים להם את המפתחות, המסמכים וכרטיס החנייה. אם זה קורה בשעות הלילה או בחגים, כשאין אף אחד בדלפק – פשוט משלשלים אל תוך התיבה את כל מה שאתם אמורים להחזיר יחד עם הרכב ועולים לטיסה.

דלפק של החברה בשדה תעופה

אתם מוזמנים לפנות אלנו לקבלת הסבר יותר מפורט או להזמין רכב כאן

IsraelRussia