מדריך בעברית, מייסד עמותת מדריכי פולין

מסלולי טיול המשלבים את פולין עם מדינות אירופה השכנות

R

סיורים פרטיים בהתאמה אישית

R

לכל גודל הקבוצה

R

כולל הסעות ברכב פרטי או רכבי הסעות מורשים

R

מתמחה בסיורי משפחות, חקר שורשים וסיורי בוטיק

​​

מסלולים משלבים טיול בפולין ומדינות אירופה השכנות

טיולים ומסלולים המשלבים מדינות שונות הם טרנד המתפשט במהירות בשנים האחרונות. ברור שזו לא תופעה חדשה, אך היא עונה על צרכים חדשים ומאפשרת למטיילים לטפח חוויות רבות במהלך טיול אחד. יש לזה גם השפעות חיצוניות ואובייקטיביות, כמו למשל זמינות טיסות ליעדים שונים באירופה עם הבדלי מחיר גדולים, תשתיות הכבישים הולכות ומשתפרות, הבדלי מחיר להשכרת רכב ועוד.

אפשר באותה הזדמנות להזכיר גם שהחופשים של הישראלים לא ארוכים מדי ובאותה “גיחה” לאירופה הם רוצים לספוג כמה שיותר חוויות. מן הסתם, טיולים מסוג זה כרוכים בנסיעות ארוכות יחסית וכמובן – הכנה מראש מעמיקה יותר. מעט זמן, הרבה יעדים – רוצים לראות את הטוב ביותר.

כבר לקחתי חלק בלא מעט טיולים מסוג זה בתור מדריך, מלווה ונהג בתפקיד אחד (על זה בהמשך, בכתבות עם המסלולים). בדרך כלל, אני לוקח על עצמי את התכנון של המסלול ( בהתחשב בבקשות הלקוחות כמובן), דואג לרכב מתאים לנסיעה ומציע בתי מלון אשר הלקוח בוחר ומזמין בעצמו. בחלק של פולין – אני גם מדריך. במדינות ויעדים שפחות מוכרים לי – אני לוקח תפקיד של מארגן, מלווה ושל נהג ובהם, בצורה נקודתית, אנו משתמשים בשירותי הדרכה ממדריכים מקומיים. מה היתרון שלי ומה הרווח שלכם בקומבינציה מסוג זה? שאלה טובה והתשובה תחייב אותי להשתמש בפרסום עצמי (שאני לא אוהב כל כך. תמיד טוב אם מישהו אחר ממליץ עליך 😊).

היתרון שלי בתחום זה הוא הידע והניסיון הרחב שרכשתי במהלך שנים רבות כמדריך מנוסה בפולין – אני מכיר את האתרים המרשימים, אני יודע איך לתכנן את המסלולים, ואני מבין את הצרכים של התיירים. אני יכול ליצור טיול מותאם אישית על פי בקשת הלקוחות, ולספק להם חוויות ייחודיות.

בנוסף, אני מציע שירותי מסלולים בסגנון “מפתח ביד” שמאפשרים לתיירים לספוג את החוויות מבלי להתעסק בלוגיסטיקה מסובכת. אתם יכולים לפרט את הבקשות והתוכניות שלכם, ואני אשמח לתכנן ולהציע מסלולים מותאמים אישית.

בנוסף- יש לי חוש הומור ויכולת הסתגלות גבוהה, לכן , אני מבטיח – משעמם לא יהיה. אתם מרוויחים בעצם “ראש שקט” מדאגות על בניית מסלול, נהיגה, בירורים שונים, חיפושי חניות ותיאומים שונים שמלווים כל טיול. זאת אומרת, שתמורת תשלום הוגן אתם יכולים להנות מ- “טיול נטו” ולא להתעסק בלוגיסטיקה. להרוויח גם גמישות בתוכניות (בהתאם למזג האוויר, בקשותכם או כל דבר שיכול לצוץ לנו בדרך).

מה הם היעדים או המדינות שנוח ונכון לשלב עם פולין?

כאמור, יש הרבה יעדים אליהם אפשר לטוס בטיסה ישירה והמחירים של הטיסות הם שונים. אני בדרך כלל, בונה מסלולים לא מעגליים אלא מסלולים חד כיוונים, כאשר אתם נוחתים ביעד X וממריאים מיעד Y. זה חוסך לנו בנסיעות מיותרות ומאפשר יותר גמישות בתכנון. המדינות השכנות לפולין הן ליטא, גרמניה, צ’כיה וסלובקיה. במעגל השני, אליו אנו מגיעים בקלות נמצאות אוסטריה, סלובניה, קרואטיה והונגריה.

כדי לפתות אתכם להמשיך לקרוא – אתן דוגמה קטנה של טיול לא עמוס מדי של 4 ימים : את היום הראשון פותחים ביום סיור בקראקוב. למחרת, נסיעה לפראג של כ- 4-5 שעות ובהמשך היום סיור של 4-5 שעות במיטב האתרים של פראג. משם עוברים בנסיעה מפראג לווינה (כמה שעות) ומסיירים במיטב האתרים של עיר הבירה האוסטרית. ביום האחרון נסיעה קצרה של כ-45 דקות לברטיסלבה עם סיור של 3 שעות והמשך נסיעה לקראקוב עם כניסה לזקופה. כמובן, במסלול הזה יש המון אפשרויות לעצירות, הארכה ושינויים. כמו למשל הוספה של בודפשט וטיסה משם וכדומה.

רק נתתי המחשה, אך קל ופשוט אפשר לעשות את זה מבלי לבלות זמן רב בשדות תעופה ולהיות קשורים למסלול “קשיח” ללא אפשרות לשינויים. עוד מסלול לדוגמא (לא קצר מבחינת הימים ) – מתחיל במדינה כמו אוסטריה \ הונגריה \ צ’כיה, דרך כל פולין וסיום הטיול באחצ המדינות הבלטיות (יש למשל טיסות נוחות מוילנו לישראל). במילים אחרות – השמיים זה הגבול. אתם רק צריכים לשלוח אליי מייל בו תפרטו את בקשותיכם, חלומותיכם ואת טווח הזמנים בהם אתם מתכננים את הנסיעה. אני כבר אדע להציע משהו מעניין. כמובן, אני עומד ברשותכם גם עם הדרכות וטיולים בפולין עצמה, כפי שאני עושה בעשור האחרון.

אנו זמינים לעזרה ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה שנוגעת לחופשה או טיול שלכם בפולין. אנו זמינים בטלפון 48-533100636 +  ובדואר אלקטרוני info@trip2poland.co.il

יעוץ ראשוני – חינם ! 

מסלול “אוניברסאלי” 3 ערי הבירה האירופאיות

מסלול “אוניברסאלי” 3 ערי הבירה האירופאיות

מסלול "אוניברסאלי" שמקיף את קראקוב-פראג-בראטיסלבה ווינה. 3 ערי הבירה האירופאיותלעיונכם סקיצה למסלול פופולארי ולא מעייף שמקיף את 3 ערי הבירה של המדינות האירופאיות מבלי לבלות שעות על הכבישים. מאוד מתאים לסופ"שים ארוכים ולביקורי בזק. רכב צמוד או מדריך עם רכב – הכרחי. לא...

מסלול של אוסטריה – סלובניה – קצת קרואטיה – הונגריה – סלובקיה – פולין ( קרקוב)

מסלול של אוסטריה – סלובניה – קצת קרואטיה – הונגריה – סלובקיה – פולין ( קרקוב)

מסלול של אוסטריה – סלובניה – קצת קרואטיה – הונגריה – סלובקיה - פולין ( קרקוב)יחסית קל לתת לכם סקיצה של מסלול אפשרי מכוון שחזרתי ממנו רק לא מזמן והזיכרונות עוד טריים. אתייחס למסלול בגרסה מקוצרת, כוון שיש לו אין ספור אפשרויות לשינוים והתאמות. ברור, שבכל אחד מהיעדים...

אתם מוזמנים לעיין גם במדריכים על פולין אשר נמצאים באתר אחר, איתו אנו משתפים פעולה.

IsraelRussia